Air Canada, de nationale luchtvaartmaatschappij van Canada, werd in 2017 verkozen tot de beste luchtvaartmaatschappij van Noord-Amerika. Vanuit Brussel en Amsterdam vliegt Air Canada rechtstreeks naar respectievelijk Montréal en Toronto. Bij aankomst kan je doorvliegen naar 64 steden in Canada en 57 bestemmingen in de Verenigde Staten waaronder Boston, New York, Chicago, Washington en Los Angeles. Overstappen kan eenvoudig en snel omdat alle paspoortformaliteiten voor de Verenigde Staten reeds in Canada gebeuren. Je bagage wordt automatisch doorgecheckt naar je eindbestemming in Canada en de Verenigde Staten.

Contactgegevens Air Canada

Steven De Bisschop

Regional Manager Sales BENELUX, Scandinavia, Finland & the Baltic States

Steven.DeBisschop@aircanada.ca

Gina Verkouter

Sales Account Manager Corporate BENELUX

+32 473 534 634

Gina.verkouter@aircanada.ca

Sophie Hinderyckx

Sales Support Agent

+32 2 721 01 88

Sophie.hinderyckx@aircanada.ca

Valerie Fierens

Sales Support & Admin Agent

+32 2 721 01 88

valerie.fierens@aircanada.ca

Wim Jaap Berkhout

Sales Account Manager Leisure The Netherlands

+31 612 78 07 90

wimjaap.berkhout@aircanada.ca

Jelle Vanormelingen

Sales Account Manager BELUX

+32 495 84 43 86

Jelle.Vanormelingen@aircanada.ca

After hour service

General Reservations

+32 800 70 422

Groups Desk

Monday - Friday: 9.00-17.00

02 721 01 88

Benelux.groups@aircanada.ca

Sales Support Desk

Monday – Friday 09.00 – 17.00

02 721 01 88

Benelux.sales@aircanada.ca