CULTURELE REIZEN

A la carte - privéreizen - verzekerde afreizen (vanaf min. 2/4 pax) - groepsreizen

AZIE - MIDDEN-OOSTEN - EGYPTE - MAROKKO - LATIJNS-AMERIKA - ZUID-AFRIKA - EUROPA

"Niche Touroperator of the Year" 2003 - 2004 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014

Quiz

Welkom in de online training van KLM en Air France. Tijdens deze training nemen we jou mee naar de nieuwe Business Class van beide luchtvaartmaatschappijen. Je verneemt meer over de service op de luchthaven, de beleving aan boord en tal van andere voordelen die jouw klanten kunnen genieten aan boord van KLM en Air France.

Zowel bij KLM als Air France draait de Business Class om beleving en sereniteit. Door de hoge eisen die gesteld worden aan het personeel genieten jouw klanten op de luchthaven en aan boord van een hoogwaardige dienstverlening, comfort, welzijn, maar bovenal ook reisplezier.

Stap aan boord van deze dynamische online training over de Nieuwe Business Class van KLM en Air France. Volg daarna de multiple-choice proef en print na deelname je persoonlijk certificaat af. Op die manier wordt je officieel ambassadeur van de KLM en Air France vernieuwde Business Class. Bedankt voor je deelname en veel succes!

Lengte: 13:02

Certificaat: Ja

Contactgegevens 7PLUS Touroperator

Excelsiorlaan 28

1930 Zaventem

België

T: +32 (0)2 743 10 10

F: +32 (0)2 743 10 11

info@7plus.be

http://www.7plus.be

Marc Van Lancker

Productie Europa - Midden-Oosten - Oezbekistan - Zuid-Afrika - Citytrips

+32 (0)2 743 10 18

marc@7plus.be

Florence Teirlinck

Productie Egypte - Marokko - Latijns-Amerika - Europa - Citytrips & Aviation

+32 (0)2 761 04 05

florence@7plus.be

Marie Calicis

Aviation

+32 (0)2 743 13 44

marie@7plus.be

Ilse Van Strijthem

Productie China - Thailand - Sri Lanka - Maleisië

+32 (0)2 777 01 32

ilse@7plus.be

Cindy François

Productie Vietnam - Laos - Cambodja

+32 (0)2 777 01 30

cindy@7plus.be

Anne de Greeff

Productie India - Myanmar - Nepal - Bhutan

+32 (0)2 743 13 48

annemarie@7plus.be

Khaled Eleshe

Managing Director

02/743.10.10

office@7plus.be

Aurora Fernandez

Boekhouding

+32 (0)2 743 10 10

aurora@7plus.be

Samira Bougrine

Managing assistant

+32 (0)2 743 13 47

office@7plus.be

Verenigingen