In een razendsnel evoluerende reissector heeft elke professional nood aan méér kennis en inzicht, méér opleiding en training en méér informative en achtergrond analyse. Travel360° is een platform waarop elke Belgische reisprofessional dit allemaal vindt, stuurt en deelt. Travel360° verzamelt nieuws, informeert, analyseert, traint, publiceert en organiseert. Travel360° communiceert permanent, 24/24, 7/7 met alle toerisme- en hospitality professionals.

Productpromo

Contactgegevens Travel360°

  • Martelarenplein 20E
  • 3000 Leuven
  • België
Kate Vansteenkiste

Business Development Coordinator

+32 (0)16 89 68 50

kate@travel360benelux.com

Kris Van den Broeck

Business Development Manager

+32 (0)468 17 28 46

kris@travel360benelux.com

Jan Peeters

CEO

+32 (0)16 89 68 50

jan@travel360benelux.com

Pieter Weymans

COO

+32 (0)473 79 19 77

pieter@travel360benelux.com

Gust Michels

Creative and Coordinating Officer

+ 32 (0) 493 84 19 33

gust@travel360benelux.com

Matthias de Klerck

Business Development Manager

+32 (0)499 64 81 66

matthias@travel360benelux.com