Travelworld is al meer dan 25 jaar dé referentie op het vlak van 'Verre Reizen'. Het gemotiveerde Travelworld team werkt exclusief samen met de reisagent en staat garant voor kwalitatieve service, flexibiliteit en telkens de beste prijs/kwaliteitsverhouding. Ontdek meer dan 45 idyllische bestemmingen in de Travelworld brochures 'Verre Reizen', 'Antillen' en 'Malta/Gozo'. Geen enkele klant is hetzelfde en daarom gaat het Travelworld team tot het uiterste om een reis op maat aan de beste prijs uit te werken. Travelworld, uw Verre Reizen specialist!

Contactgegevens Travelworld

  • Northlaan 15
  • 8400 Oostende
  • België
Lieven Bossaert

General Manager

+32 (0)59 80 73 74

l.bossaert@travelworld.be

Annelies Bossaert

Assistant General Manager

+32 (0)59 80 73 74

annelies@travelworld.be

Gwendoline De Bruycker

Sales Vlaanderen

+32 (0)59 80 73 74

gwendoline@travelworld.be

Sharon Willemarck

Reservations

+32 (0)59 80 73 74

sharon@travelworld.be

Nele Colle

Groups + Wedding Coordinator

+32 (0)59 80 73 74

nele@travelworld.be

Charlotte Van De Sompele

Reservations

+32 (0)59 80 73 74

charlotte@travelworld.be

Brecht De Blaere

Reservations

+32 (0)59 80 73 74

brecht@travelworld.be

Prashant Gora

Verkoopsafwikkeling

+32 (0)59 80 73 74

prashant@travelworld.be

Verenigingen