Live To Travel is een niche touroperator en ongetwijfeld de à la carte specialist op Afrika en Oceanië in de Benelux. Bij deze reisorganisator vind je het meest uitgebreide aanbod geschikt voor elk budget: van avontuurlijke, budgetvriendelijke groepsreizen tot exclusieve, individuele reizen op maat. 

In 7 brochures (Afrika, Zuid-Afrika, Namibië, Droomstranden, Afrika Collectie, Oceanië en Drifters) etaleert Live To Travel 29 bestemmingen: Namibië, Zuid-Afrika, Swaziland, Lesotho, Botswana, Zimbabwe, Mozambique, Madagaskar, Malawi, Zambia, Kenia, Tanzania, Oeganda, Rwanda, Virunga, Ethiopië, Soedan, Senegal, Gambia, São Tomé en Príncipe, de Seychellen, Zanzibar, Mauritius, La Réunion, Mayotte, Australië, Nieuw-Zeeland, Fiji en de Cookeilanden. 

Contactgegevens Live To Travel

  • Gentsesteenweg 37
  • 9300 Aalst
  • België
Bruno De Lathauwer

Gedelegeerd Bestuurder

053/60.61.51

bruno@livetotravel.be

Hans Van der Stock

Contracts & Product Director

053/60.61.51

hans@livetotravel.be

Mimika Spriet

Sales Representative

053/60.61.51

mimika@livetotravel.be

Ellen Van den Broeck

Travel Designer & Hoofd Reservaties

053/60.61.51

info@livetotravel.be

Valérie Van Rumst

Travel Designer

053/60.61.51

valerie@livetotravel.be

Freya Bracke

Travel Designer

053/60.61.51

freya@livetotravel.be

Hendrik Stroobandt

Travel Designer

053/60.61.51

hendrik@livetotravel.be

Ilse Van Strijthem

Travel Designer

053/60.61.51

ilse@livetotravel.be

Els Cobbaert

Travel Designer

053/60.61.51

els@livetotravel.be

Chiara Gevaert

Travel Designer

053/60.61.51

chiara@livetotravel.be

Pieter-Jan Verdoodt

Travel Designer

053/60.61.51

pieterjan@livetotravel.be

Cindy François

Travel Desginer

053/60.61.51

cindy@livetotravel.be

Philippe Pletinckx

Group Reservations

053/60.61.53

philippe@livetotravel.be

Séverine Sterckmans

Group Reservations

053/60.61.53

severine@livetotravel.be

Marjolijn Bauters

Product Manager

053/60.61.54

marjolijn@livetotravel.be

Sarah Volckaert

Contracts Manager

053/60.61.54

sarah@livetotravel.be

Bruno Willaert

E-commerce

053/60.61.54

bruno.w@livetotravel.be

Karolien De Vriendt

Accounts Manager

053/60.61.55

karolien@livetotravel.be

An Picqueur

Administration

053/60.61.55

an@livetotravel.be

Verenigingen